Bu web sitesini kullanmaya devam ederek, “Aydınlatma Metni”ni kabul etmiş olacaksınız.
KABUL EDİYORUM
Türkçe  |  English
Daphnis e Gözat
23.06.2024
23.06.2024
Oda tipi seçiniz...
Rezervasyon
23.06.2024
23.06.2024
Oda tipi seçiniz...
Daphnis e Gözat
Deniz kenarında yer alan restoranı, çim bahçesi, tamamen kum plajı ve 15 farklı oda alternatifiyle farklı talepleri karşılamaya hazır.
Daphnis e Gözat
20 Yıllık Tecrübe...
Bodrum’un en sevilen koyu Gölköy şimdiki adıyla Göltürkbükü’nde yer alan Daphnis Hotel, 20 yıllık tecrübesiyle her yıl daha da iyiye giden bir konaklama deneyimi yaşatmayı amaçlıyor.  Son 5 yıldır mekana ve hizmet anlayışına yeni bir bakış açısı getiren dinamik işletme ekibi, müdavimleri ve yeni misafirlerine huzurlu bir tatil deneyimi sunuyor. Deniz kenarında yer alan restoranı, çim bahçesi, tamamen kum plajı ve 15 farklı oda alternatifiyle farklı talepleri karşılamaya hazır..
Daphnis e Gözat
Her Türden Konaklama
Daphnis Hotel, standart odaları, 1+1 mutfaklı aile odaları, 1+1 mutfaklı studio odaları ve 2+1 daire düzenindeki 15 farklı oda tipi ile her türden konaklama ihtiyacını karşılıyor. Daphnis Hotel’in tamamı dış mekana  açılan odaları yazlık ferahlığında bir otel keyfi yaşatıyor. Gökyüzüne daha yakın olan üst kat odaların yanı sıra merdivensiz, güneşlenme alanını gören alt kat oda seçenekleri sunuyor. Alt kat odalar küçük misafirlerimiz için daha güvenli bir seçenek olarak öneriliyor böylece  anne ve babalar daha endişesiz bir tatil yapabiliyor.
Daphnis e Gözat
Patili Dostlarımız
Hayvan dostu politikasıyla Daphnis Hotel, patili dostlarınızı kabul ettiği gibi ayrı tekstil kullanımı gibi ek hizmetler de sunuyor.
TEKLİF AL
23.06.2024
Etkinlik türü seçin
TEKLİF AL
EN ÖZEL GÜNÜNÜZ İÇİN EŞSİZ BİR MEKAN...
TEKLİF AL
Bodrum'da Neler Yapılır?
Tarihi yerler, iskele ve plajlar, yeme&içme önerileri, yürüyüş rotaları, şarap bağları ve koylar gibi pek çok detayı sizler için derledik.
DETAYLI İNCELE
© Daphnis 2024. Tüm hakları saklıdır.