Bu web sitesini kullanmaya devam ederek, “Aydınlatma Metni”ni kabul etmiş olacaksınız.
KABUL EDİYORUM
Türkçe  |  English
Bodrum'da Neler Yapılır?
İÇERİK
Bodrum'da Neler Yapılır?

1. Yeme&İçme

 

Zai
Zai Yaşam; farklı sanat dallarına alan oluşu, gastronomisi ve aynı zamanda bir kütüphane olmasıyla Bodrum’un en şahsına münhasır mekanlarının başında gelir. Geleneksel Bodrum yeme&içme ahenginin içinde farklı duruşuyla farklı arayışlara cevap olan bir mekan.

#zai #zaiyasam #bodrumgastronomi

https://zaiyasam.com/
Zai Yaşam Bodrum


Tuz Duman Kumda Cafe

Gümüşlük Festival Alanı’na komşu, yalınayak kumda vakit geçirirken güzel eşlikçiler ile şarap, bira ya da rakı hangisini seviyorsanız memnun kalacağınız yeni bir alan. Salaş severlerin dikkatine

#gümüşlükkumdacafe #tozdumankumda #salaşmekan #gumusluk

https://www.instagram.com/kumda.cafe/
Tuz Duman Kumda


Gümüşlük Balık Evi / Balıkçı Hasan
Gümüşlük’te, deniz kıyısında olmasa da bizce balık ve meze için en doğru adres. Bodrum’un fiyat&performansı en yüksek işletmelerinden Gümüşlük Balık Pişirme Evi, işletmeci Hasan’ın ve ekibinin samimiyeti ile keyifli bir rakı akşamını garanti ediyor.

#gümüşlükbalıkpişirmeevi #balıkçıhasan #salasmeyhane #gümüşlük

(0252) 394 41 53
Gümüşlük Balık Evi


Kısmet Lokantası

Yöresel ot yemeklerinin en çok çeşidi ve en lezzetli hallerini sunan işletme hem servis hem de mekanın sadeliği ile sıcak bir Bodrum gününde insanı serinleten bir etkiye sahip. Etli Türk Mutfağı yemekleri ve fırın ürünlerinin de aşağı kalır yanının olmadığını belirtmemiz gerekir. Ayrıca işletme ekibi hasat döneminde servise bir ay ara vererek kendi bahçelerindeki mahsülü toplamaya gidiyor.

#kısmetlokantası #bodrumotları #egeotyemekleri #otyemekleri

Kısmet Lokantası


Moonlight Bar

Bodrum merkezdeki en şanslı konumlardan birinde yer alan Moonlight, Bodrum Kalesi ile karşılıklı kumsalında gün batımında sizi bir Bodrum kartpostalına dahil ediyor. Bu arada isminden de anlaşılacağı üzere dolunayda da en favori alternatiflerden.

#bodrumkalesi #günbatımı #pub #moonlightbar #bodrummerkez

Moonlight Bar


Limon Gümüşlük

Gümüşlük’ün muazzam gün batımını belki de en iyi noktadan izleyen Limon, bu manzarada size harika kokteyller servis ediyor. Bu gün batımları o kadar ün saldı ki rezervasyon yapmanın oldukça zor olduğu unutmamak gerek. En sevilen özelliklerinden biri de çocuklu ve çocuksuz misafirler için ayrı alanlar sunmaları.

#limongümüşlük #limonrestoran #gümüşlükgünbatımı #kokteyl

LİMON GÜMÜŞLÜK RESTAURANT


La Passion

Sadece Bodrum’un değil belki de ülkemizdeki iyi İspanyol restoranları arasında üst sıralarda yer alabilecek bir işletme La Passion. Ege lezzetlerinden farklı tatlar denemek isteyenler için güçlü bir alternatif. Bizim favorilerimizin arasında Exotic Mushrooms, Sangria ve Paella’sı yer alıyor.

#lapassion #lapassionbodrum #ispanyolmutfağı #spanishcuisine #mediterraneancuisine

La Pasion Restaurante Espanol


71 Derece Sokak Lezzetleri

Adı etin en lezzetli olduğunu iddia ettikleri sıcaklık derecesinden gelen işletme nispeten yeni mekanlardan olsa da kısa sürede ününe ün kattı. İzmirli meşhur Asım Usta’nın kokorecini de servis eden işletme; kahvaltı, burger, meze, lahmacun ve ocak başı gibi günün her öğününe cevap veren mutfağının yanında oldukça büyük misafir salonuyla da ferah bir hizmet sunmayı başarıyor. En az bir kez denenmesi gerektiğini düşünüyoruz.

#71derece #sokaklezzeti #kahvaltı #burger #kokoreç #ocakbaşı #bodrumkonacıkrestoran

71 Derece


Nazar Gurme

Bodrumluların özellikle kış döneminde lezzet için kaçış noktası olan Nazar Gurme, uzun yıllardır varlığını ve lezzetini koruyor. Bodrum’da lahmacun dendiğinde referans noktası işletmedir.

#nazargurme #bodrumlahmacun #lahmacun

Nazar Gurme Ortakent - Lahmacun - Pide - Kebap - Izgara - Çorba


Ana Oğul Lokantası

Turgutreis’teyseniz ve lezzetli ev yemekleri arayışında iseniz Ana Oğul Lokantası tam olarak aradığınız yer. Lezzetten yana hiç şikayet almayan mekanın bazı misafirler tarafından pahalı bulunduğunu da söylemeden geçmeyelim.

#anaoğullokantası #evyemekleri #turgutreislokanta

Ana Oğul Lokantası


Katip

Ayça Aras’ın reçetelerini hazırladığı Bodrumun ilk ve tek ‘speakeasy’ kokteyl barı. Hem mekan hem kokteyller hem de sadece deneyim olarak tavsiyedir.

#katipbodrum #bodrumkokteyl #bodrumspeakeasy #speakeasybar

Katip Coctail Bar


Kavanoz Yalıkavak

Bodrum gastronomisinin yeni yüzlerinden sayılabilecek Kavanoz, artık yine yalıkavakta yer alan beach club’ı ile de hizmet veriyor. Restoran ve plaj işletmesinin farklı lokasyonlarda yer aldığını hatırlatmak isteriz. Kendi tarifleriyle genel olarak beğenilen Kavanoz restoranın menüsünü, tepeden Yalıkavak koyuna bakan manzarası eşliğinde deniyorsunuz. Misafirleri tarafından fiyatların biraz yüksek bulunduğunu eklemek isteriz.

#kavanozyalıkavak #kavanozrestoran #yalıkavakrestoran

Kavanoz Yalıkavak


Bağarası Restoran

Bodrum Ortakent’te yer alan Bağarası, her gideni memnun eden bir mutfağa sahip. Bildiğimiz mezeleri kendi yorumlarıyla sunuyor olmaları en belirgin özellikleri.

#bağarasırestoran #bağarasıortakent #bodrummeze

Bagarasi Restaurant


Eyba Restoran

Kasap usulü etinizi seçip hazır gelen mangalda kendiniz pişirirken rakınızı yudumladığınızı hayal edin. Ayrıca tüm bunlar yaşanırken mandalina ağaçları altında olacaksınız.

#eybarestoran #kendinpisirkendinye #eybabodrum

Eyba Restoran


Vamos Bodrum

Envai çeşit meyhane, yöresel tat mekanlarına bir dünya mutfağı ile ara vermek için şık alternatiflerden biri Vamos. Kahvaltı, makarna, pizza ya da kokteyl için denemekte fayda var.

#vamosbodrum #vamosbitez #bodrumdunyamutfağı

Vamos Bodrum


Orfoz Restoran

1986 ile 2004 yıllarında Saroz körfezinde yer alan işletme, 2006 yılından itibaren Bodrum’da hizmet vermeye devam ediyor. İlk başlarda niyeti o olmasa da zaman içerisinde gelişen gastronomi dünyası ile Bodrum’un ilk ‘fine-dine’ olarak tabir edilen işletmelerinden. Tadım menüsü ya da ‘a la carte’ tercihinde bulunabileceğiniz Orfoz, tercih edenlere şarap eşleşmeli de servis veriyor. Özellikle deniz mahsülleri konusunda bölgede pek eşi benzeri olmadığını söylesek kimseye haksızlık etmiş olmayız sanırız. Denemeyi düşünenlere rezervasyonun mecburi olduğunu hatırlatmak isteriz.

#orfozrestoran #orfozbodrum #denizmahsülleri #bodrumfinedine

Orfoz Restaurant Bodrum


Trattoria il Mandarino

Yine Ege lezzetlerine ara vermek isteyenler için lezzetli alternatiflerden biri olan işletme, ağırlıklı İtalyan lezzetlerini servis ediyor. Kışın da hizmete devam eden mekanı üç kelime ile tarif etmek gerekirse; soba, makarna ve şarap.

#trattoriailmandarino #trattoriabodrum #bodrumitalyan

trattoria il mandarino2. 
Yürüyüş Rotaları / Spor Aktiviteleri


Bitez Doğa Yürüyüşü
Bitez sahilinden kolayca ulaşabileceğiniz bu yürüyüş yolunda tabii ki harika bakir koylar ve doğa sizi bekliyor. Diğer yürüyüş rotalarıyla kıyaslandığında ulaşım açısından kolay oluşu ve önüne arkasına ekleyebileceğiniz birçok ek plan imkanı çevresinde mümkün. Başlangıç noktasını limandaki sakinlere sormanız yeterli 🙂

#bitezyürüyüşyolu #bitezhike #hike

Liman Bitez


Gündoğan Sahili Sabah Yürüyüşü

Gündoğan halkının sabah yürüyüşü sevgisini sanıyoruz ki duymuşsunuzdur. Duymadıysanız da şu şekilde özetlenebilir: bir sürü pozitif güler yüz ve sakin bir deniz eşliğinde uzun bir kıyı yürüyüşü.

#gündoğansahil #gündoğanyürüyüş

Gündoğan Halk Plajı


Eski Hilton Yolu - Cennet Koyu Yürüyüş Rotası

Gölköy plajının sonundan başlayan yol, gittikçe yükselen bir Gölköy manzarası eşliğinde açık denize ulaşır. Yamaç boyunca eğimi artan rota Cennet Koyu girişinden geçerek tam bir daire çizer ve tekrar Gölköy’e ulaşır. Bu rota bolca çam kokusu ve kuş sesi içerir.

#cennetkoyu #gölköyormanı

https://goo.gl/maps/1vUp8GcvZ3a4mFy29


Kumbahçe Plajı

Bodrum merkezinin hemen bitişiğinde kale manzarası ve sakinliği ile birçok koya taş çıkartan Kumbahçe’de ister sabah kardiyo için ister akşam üzeri hayatı kutlamak için yürüyebilirsiniz.

#bodrumkumbahçe #kumbahçe

Kumbahçe


Gümüşlük Kral Yolu

Gümüşlük Limon Restoran yanından halk plajına inen antik yürüyüş yolu olan Kral Yolu’ndan aynı zamanda Myndos Harabeleri’ne de ulaşılabiliniyor. Ya da Limon’da bir kokteylden sonra kıyıdaki işletmelere bir kestirme olarak da değerlendirilebilir 🙂

#gümüşlükkralyolu #kralyolu
3. 
Şarap & Bağ


Garova Bağları
Etrim ve Pınarlıbelen köyleri civarında yer alan Garova Bağları’nın sahibi olan Vuran ailesi, bölgedeki birçok diğer üretici gibi tarıma tütün ve buğday ile başlamış. Aileye katılan yeni jenerasyon üyelerle aile işi, 5 bin yıllık bir şarap metodunu kullanarak en az müdahale ile üretilen bir Bodrum şarap markasına evrilmiş. Hatta hikayelerini paylaştıkları bir blogları dahi var.

#garovawineyards #garovabağları #bodrumwine #bodrumşarapları
http://garova.blogspot.com/
Garova Vineyards

 

Karnas Bağları / Selia Çiftliği
Tutkulu iki mühendis olan Selva & Haluk İşmen çifti tarafından hayata geçirilen bu proje, Bodrum’un en değerli şarap markalarından biri olan Karnas Bağları’ndan ve iyi tarım misyonuyla çeşitli meyve ağaçlarının yanı sıra iki bin zeytin ağacını içeren Selia Çiftliği’nden oluşuyor. Başta aileleri için hayal ettikleri yaşam alanını kurmak olan çiftin yolu, ülkemizde ilk defa denenen İtalyan Zinfandel üzümünden üretilen bir şaraba ve uluslararası müşteri portföyüne ulaşan bir gastronomi merkezine çıkıyor. 8-10 kişilik gruplar halinde tadımlara katılabileceğiniz menüler ise şef Aslı Mutlu’nun elinden.

#karnasbağları #karnaswineyards #bodrumwines #bodrumşarapları #aslımutlu #selvaişmen #halukişmen

Karnas Vineyards


Mor Salkım Bağları

Karnas Bağları’na komşu ve yine Çömlekçide yer alan bir bağ Mor Salkım. Babadan bağcı olan bir aileye ait olan Mor Salkım’da yine zeytinyağı da üretiliyor. Gruplar halinde tadımlara katılarak tüm üretim süreçlerini gezebileceğiniz bağda tercih ederseniz tek başınıza kitabınızı okuyarak da vakit geçirebiliyorsunuz. Mor Salkım’ı diğer bağlardan ayıran en önemli farklı ise komşu ormanda düzenledikleri 4-6-10 km seçenekli yürüyüş parkurları ve Mandalya körfezine bakan çim alanları. Arzu eden yoga grupları bu alanda etkinlik düzenleyebiliyorlarmış.

#morsalkımbağları #morsalkimwineyards #morsalkımbodrum #bodrumşarapları #bodrumwines #bodrumyürüyüşparkuru #bodrumyoga

Mor Salkım Bağları - Şarap Evi - Mor Vineyards


Bodrum’daki bağlarla ilgili daha geniş içeriğe ulaşabileceğiniz bir yazıya da buradan ulaşabilirsiniz:

https://gazeteoksijen.com/yazarlar/devrim-devecioglu/bodrum-bag-rotasi-geliyor-268324. 
Sanat


Bodrum Deniz Müzesi
Hasan Güleşçi’nin 40 yıl boyunca topladığı en az 3000 farklı parçadan oluşan Deniz Kabukları Koleksiyonu Bodrum Deniz Müzesinde meraklıları için sergileniyor. Bunun haricinde müzede sürekli olarak sergilenen 18 farklı Bodrum Guleti’ne de göz atmanızı öneririz.

#bodrumdenizmüzesi #bodrummaritimemuseum #hasangüleşçi #denizkabuğukoleysiyonu #bodrummüze

Bodrum Maritime Museum


Bodrum Zeki Müren Sanat Müzesi

Sanatçının son 16 yılını geçirdiği evi olan müzede, sanat hayatından kesitler, sahne kıyafetleri, özel yaşam alanı ve çok sevdiği ‘Buick Regal’ marka arabasını görebilirsiniz.

#zekimüren #zekimürensanatmüzesi #bozdumzekimüren #bodrummüze

Zeki Muren Arts Museum


Yalıkavak Pilevneli
1500 metre kare kapalı alan, 5000 metrekare açık alandan oluşan 6,5 dönümlük bir arazi içerisinde yer alıyor. Sergilerin gerçekleşeceği alanların yanı sıra Zaaf ziyaretçilere gastronomi deneyimi sunuyor.

#pilevneliyalıkavak #pilevneliyalıkavakmüze #bodrummüze

PİLEVNELİ YALIKAVAK


Ender Güzey Müzesi ARThill

Ressam ve heykeltıraş Ender Güzey’in 45 yıllık birikimini sergilemek için açtığı ARTHill, sanatçının Anadolu kültürlerinden ilham alan eserlerinin yeni evi olarak sanatseverleri bekliyor. Sergilediği eserlerin yanı sıra sıra dışı mimarisiyle de dikkat çeken yapı, yine Güzey’in tasarımı. Ender Güzey’in eserlerinin yanı sıra konuk sanatçıların sergilerine ve çeşitli projelere ev sahipliği yapan müze, modern ve güncel sanat denince Bodrum’da akla gelen ilk yer olmayı hedefliyor.

#arthill #arthillbodrum #endergüzeyarthill #endergüzeymüzesi #bodrummüze
ARThill

 

5. Eğlence & Etkinlik


Xuma Village

Bodrum’da yer verdiği etkinliklerle benzerlerinden ayırlan işletme, hem mimari anlamda hem de konumuyla güzelliğini pekiştiriyor. Yaz sezonunda dünyaca tanınan elektronik müzik isimlerinin dinlenebildiği gecelerin haricinde ise ‘sadece yetişkin’ misafirlerin kabul edildiği plajında kokteyllerini ve mutfağını deneyebilirsiniz.

#xumavillage #xumayalıkavak #xumabodrum
XUMA VILLAGE


Bodrum Antik Tiyatro

Herkesin bildiği Bodrum Antik Tiyatro’da yaz ayları boyunca birçok ünlü ismi izlemek mümkün. Biletlerin hızlı tükendiğini hatırlatır, etkinlikler için alttaki instagram hesanını takip etmenizi öneririz.

#bodrumantiktiyatro #bodrumkonser #antiktiyatrokonser #bodrumancienttheatre

https://www.instagram.com/bodrumantiktiyatro
Bodrum Ancient Theatre


Sail Loft Surf Shack

2000 yılında küçük bir bar ve sörf noktası olarak başlayan mekan, tutkuyla yapılan her iş gibi sevenlerini arkasına alarak bir ekole dönüştü. 2019’dan beridir İstanbul Teşvikiye’de de sevenleri ayırmayan Sail Loft’un Gündoğan’daki samimi ortamında gündüzleri sörf yapabilir ya da yapanları izlerken yüzebilir, akşam üzeri deneyeceğiniz kokteyllerin üzerine de enerjiniz yeterse gece geç saatlere kadar canlı müzik ile dans edebilirsiniz.

#sailloftsurfshack #sailloftgündoğan #bodrumsörf #bodrumsurf
Sail Loft


Ortakent Kite Okulları

Bodrum’daki az sayıdaki kite sörf noktalarından biri olan bu okul sayesinde tatille extreme sporları birleştirmeyi severler için nadir alternatiflerden biri.

#kitebodrum #kitesörfbodrum #kitesurfbodrum #kiteortakent

Kiteboard Bodrum - Kite School (base)


Gümüşlük Festival Alanı

Sadece Gümüşlük’e değil tüm Bodrumdaki sahnelere alternatif olan oluşum, gelenekselleşen Gümüşlük Müzik Festivali’nin yanı sıra sezon boyunca birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Etkinlik harici zamanlarda taze yeme&içme mekanı Kumda Cafe’nin plajında da vakit geçirilebilir.

#gümüşlükfestivalalanı #gumuslukfestivalcenter #kumdacafe #gümüşlükmüzikfestivali

Gumusluk Festival Centre


Off Gümüşlük

Bodrum’un en uzun soluklu sahnelerinden Off Gümüşlük, 2023 sezonu itibarıyla yeni işletme ekibiyle yoluna devam ediyor. Türk Hafif Jazz sanatçılarının ağırlıklı sahne aldığı Off Gümüşlük, diğer zamanlarda da barı ve mutfağı ile tam bir müdavim mekanı.

#offgümüşlük #gümüşlükcanlımüzik #türkçejazz

Off Gumusluk


Miam Türkbükü

Türkbükü’nün ikonlaşmış mekanı Miam, mimari güzelliğinin ve menüsünün yanı sıra önce oturarak başlayıp dansla biten eğlencesiyle de akıllarda kalır. Klasik bir Bodrum eğlencesi için en iyi örneklerden.

#miamtürkbükü #miamrestoran

Miam Restoran


Dada Salon Brasserie

Okan Bayülgen’e ait Dada Salon mekan serisinin en genç üyesi Kumbahçe’de, kendi deyimiyle “güneşe, aya ve denize nazır”. Tamamen orjinaline sadık kalınarak restore edilmiş taş binada yer alan mekanda imza kokteylleri menüsünü deneyebilir, sahne etkinliklerine katılabilirsiniz.

#dadasalonbresserie #dadasalonbodrum
DADA SALON BRASSERIE

Daze Türkbükü

Türkbükü Hotel No:81’in iskelesinde plaj, restoran ve bar olarak hizmet veren Daze, gece yarısından sonra ağırladığı dj’ler ile bir deniz üzeri club’ına dönüşüyor. Bölgede pek rastlanmayan elektronik müzik performanslarını sevenler için şık bir alternatif.

#no81türkbükü #dazetürkbükü

DAZE Türkbükü


Sess Türkbükü

Yükses ses düzeyi, Türkçe pop ve genç yaş ortalamasından oluşan müşteri profili ile isminin hakkını veren Sess enerjisi yüksek eğlenceyi arayanlar için biçilmiş kaftan.

#sesstürkbükü #sessclub #türkçepop

Sess Türkbükü


Marina Yacht Club Bodrum

20 yılı aşkın süredir canlı müzik etkinliklerine devam eden kulüp Bodrum’un en büyük açık hava sahnelerinden biri. Birçok ünlü sesi canlı dinleyebileceğiniz sahnenin programına instagram hesabından ulaşabilirsiniz.

#marinayachtclubbodrum #bodrummarinaclub

Marina Yacht Club Bodrum
https://www.instagram.com/bodrummarinayachtclub/


Mavi Bar

Kumbahçe’de denizin kıyısında küçücük bir bar olan Mavi, uzun yıllara rağmen hiç değişmeyen Bodrum klasiklerinden. Halen 12 ay boyunca açık olan mekanda bir çok ünlü ve yerel sanatçıyı sahnesinde ağırlıyor. Kale manzaralı kaliteli müzik desek sanıyoruz ki haksızlık etmiş olmayız.

#mavibar #mavibarbodrum #bodrumjazz #bodrumcanlımüzik

Mavi Bar


6. 
Koylar

 

Cennet Koyu
Vardığınız anda neden bu ismin verildiğini anladığınız canımız Cennet Koyu. Son zamanlarda yapılan imar uygulamaları ile güzelliğine gölge düşmüş olsa da bizde yeri ayrı olan koy, Daphnis Hotel’den yürüyerek 20dk’da ulaşabileceğiniz mesafede. Mutlaka görün deriz.

#cennetkoyu #cennetkoyubodrum
Cennet Koyu


Şampanya Koyu / Gümüşlük

Bodrum’un en tatlı köylerinden olan Gümüşlük’ün deniz kenarındaki tepeciğin ardında tatlı bir sürpriz yatıyor. Bildiğimiz kadarıyla adını denizin buradaki taşlarda köpürmesinden alan koy, Gümüşlük’te denize girmek isteyenlere farklı bir alternatif. Bu noktanın bir diğer artısı ise Gümüşlük’teki yeme-içme mekânlarına olan yakınlığı. Denize girmeden de günbatımında koya olan yürüyüş yolunda yürümek ayrı bir keyif. Gümüşlük Halk Plaj’ından başlayan yürüyüş yolu Myndos harabelerinden geçerek şampanya koyuna ulaşıyor.

#şampanyakoyu #gümüşlükşampanyakoyu

Gümüşlük Limanı Plajı


Küdür Halk Plajı

Hiçbir ücret ödemeden Yalıkavak denizinin tadını çıkarabileceğiniz bir halk plajı Küdür. Özellikle yoğun günlerin haricinde oldukça keyifli olan plaja giderken icebox ve piknik malzemesi götürülmesi tavsiyedir.

#küdürplajı #bodrumküdürplajı #küdür

KÜDÜR HALK PLAJI


Metin Akın / Masaj

Uzun yıllar profesyonel spor kulüplerinde masörlük yapan Metin Akın, bu alandan edindiği tecrübe ile Daphnis Hotel’de ve yerinde hizmet vermeye devam ediyor. İlgilenenler direk kendisiyle iletişime geçebilirler.

Metin Akın - +90 532 251 22 16

Bodrum Kültür - Sanat Etkinlik Takvimi


Konser 14.06.2024 Saat 21.00 Antheven - Aspat 
Uluslararası Bodrum Caz Festivali - Kerem Görsev Trio 

Konser 15.06.2024 Saat 21.00 Bodrum Kalesi
Uluslararası Bodrum Caz Festivali - Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars

Konser 16.06.2024 saat 21.00 Bodrum Antik Tiyatro 
Y
ıldız Tilbe

Konser 17.06.2024 saat 21.00 Bodrum Antik Tiyatro 
Cem Adrian 


Sergi 18.06.2024 saat 19.00 Bodrum Belediyesi 1. Artemisia Salonu (bitiş 24.06.2024)
Madam P Karanlıkta Binlerce Renk Tusind Farver i Market Thousand Of Colors in The Darkness

Konser 19.06.2024 saat 21.00 Bodrum Antik Tiyatro 
Dolu Kadehi Ters Tut 

Sergi 20.06.2024 saat 16.00 Bodrum Belediyesi Ali Halan Aykan Kültür Merkezi (Trafo) (bitiş 26.06.2024)
Ebrima Sanat Sergisi Pervin Şen

Konser 21.06.2024 saat 21.00 Bodrum Antik Tiyatro 
Serdar Ortaç

Konser 22.06.2024 saat 21.00 Bodrum Antik Tiyatro 
Y
üzyüzeyken Konuşuruz

Sergi 28.06.2024 saat 18.30 Bodrum Belediyesi Ali Halan Aykan Kültür Merkezi (Trafo) (bitiş 29.06.2024)
Bodrum Sağlık Vakfı Mozaik Sergisi

Konser 30.06.2024 saat 21.00 Bodrum Antik Tiyatro 
Aleyna Tilki 

Sergi 02.07.2024 saat 18.30 Bodrum Belediyesi Ali Halan Aykan Kültür Merkezi (Trafo) (bitiş 07.07.2024)
Melek Dilek Turgut İçten Ebru Sergisi Qualling Sanatçısı Meltem Arının Katkılarıyla

Konser 04.07.2024 saat 21.00 Bodrum Antik Tiyatro 
Yıldız Tilbe 

Konser 05.07.2024 saat 21.00 Bodrum Antik Tiyatro 
Sıla

Konser 06.07.2024 saat 21.00 Bodrum Antik Tiyatro 
Buray

Konser 07.07.2024 saat 21.00 Bodrum Antik Tiyatro 
Nilüfer 

Konser 08.07.2024 saat 21.00 Bodrum Antik Tiyatro 
Ajda Pekkan 

Konser 10.07.2024 saat 21.00 Bodrum Antik Tiyatro 
Levent Yüksel

Konser 11.07.2024 saat 21.00 Bodrum Antik Tiyatro 
Nazan Öncel

Gösteri 11.07.2024 saat 20.00 Bodrum Belediyesi Heredot Kültür Merkezi
Ufuk Özkan - Ufuk Çizgisi

Konser 12.07.2024 saat 21.00 Bodrum Antik Tiyatro 
Erol Evgin

Gösteri  14.07.2024 saat 21.00 Bodrum Antik Tiyatro
Ata Demirer Gazinosu  

Tiyatro 14.07.2024 saat 21.00 Bodrum Belediyesi Heredot Kültür Merkezi (bitiş 22.07.2024)
Barbaros Şansal - Burada Olmaz Terzi Yamağı Konuşuyor 

Konser 15.07.2024 saat 21.00 Bodrum Antik Tiyatro 
Dolu Kadehi Ters Tut

Sergi 15.07.2024 saat 18.00 Bodrum Belediyesi Heredot Kültür Merkezi (bitiş 22.07.2024)
Yolculuk&Lalenin Yolculuğu Karma Sergi

Konser 17.07.2024 saat 21.00 Bodrum Antik Tiyatro 
Berkay

Konser 18.07.2024 saat 21.00 Bodrum Antik Tiyatro 
Yıldız Tilbe 

Konser 19.07.2024 saat 21.00 Bodrum Antik Tiyatro 
Sertap Erener

Konser 20.07.2024 saat 21.00 Bodrum Antik Tiyatro 
Tan Taşcı

Konser 21.07.2024 saat 21.00 Bodrum Antik Tiyatro 
Gripin 

Konser 22.07.2024 saat 21.00 Bodrum Antik Tiyatro 
Hadise

Konser 23.07.2024 saat 21.00 Bodrum Antik Tiyatro 
Teoman

Sergi 23.07.2024 saat 18.00 Bodrum Belediyesi Heredot Kültür Merkezi (bitiş 30.07.2024)
Yolculuk Öze Dönüş

Konser 24.07.2024 saat 21.00 Bodrum Antik Tiyatro 
Göksel

Konser 25.07.2024 saat 21.00 Bodrum Antik Tiyatro 
Richard

Konser 26.07.2024 saat 21.00 Bodrum Antik Tiyatro 
Funda Arar

Konser 27.07.2024 saat 21.00 Bodrum Antik Tiyatro 
Ayta Sözeri

Konser 28.07.2024 saat 21.00 Bodrum Antik Tiyatro 
Gülşen

Bale 03 - 22.08.2024 arası saat 21.30 Bodrum Kalesi Kuzey Hendeği
21. Uluslararası Bodrum Bale Festivali

Müzikal Gösteri 04.08.2024 saat 21.00 Bodrum Antik Tiyatro 
Amadeus

Konser 08.08.2024 saat 21.00 Bodrum Antik Tiyatro 
Candan Erçetin 


Konser 10.08.2024 saat 21.00 Bodrum Antik Tiyatro 
Tan Taşcı

Konser 24.08.2024 saat 21.00 Bodrum Antik Tiyatro 
T
eoman

Konser 30.08.2024 saat 21.00 Bodrum Antik Tiyatro 
Selda Bağcan


 

 


© Daphnis 2024. Tüm hakları saklıdır.