Bu web sitesini kullanmaya devam ederek, “Aydınlatma Metni”ni kabul etmiş olacaksınız.
KABUL EDİYORUM
Blog
Eğlenceli Bodrum Rehberi
Aslında birkaç senedir aktif olsa da bizim karşımıza yeni çıkan ve çıktığında da yüzümüzde bir gülümseme oluşturan çok şirin bir dijital karikatürize kent rehberi eglenceli.bodrum.bel.tr.
 
Tarihi yerler, iskele ve plajlar, devlet kurumları, alışveriş merkezleri, pazar yerleri, toplumsal alanlar, otobüs ve taksi durakları, eczaneler, hastaneler, polis merkezleri ve akar yakıt istasyonlarını harita üzerinde gördüğümüz ve ikonlarına tıklayınca içerikleri hakkında özet bilgilere, telefon numaralarına ve adres bilgilerine ulaştığımız bu şirin siteyi, görür görmez sizle de paylaşmak istedik.
 
Karikatürist ve grafik tasarımcı Tunç Küçükaslan tarafından Bodrum Belediyesi için projelendirilen ve Can Büyükmehmet’in çizimleriyle hayata geçirilen bu dijital rehber; Bodrum’u keşfe çıkmak isteyenlerin diledikleri noktanın üzerine tıklayarak Bodrum hakkında bilgi sahibi olmasını sağlıyor. Bu rehberde saklı hazineler de ayrıca şanslı kullanıcılarını bekliyor. Haritaya gizlenen hediye paketlerini açarak soruları yanıtlayanlar, sürpriz hediyeleri kazanma şansı elde ediyor.
 
© Daphnis 2022. Tüm hakları saklıdır.